Home ShowBiz Modelja e Pla...

Modelja e Playboy përfundon në pishinë me Lamborxhinin e saj

189
0

Modelja serbe Soraja Vucelic ( ish e dashura e Neymar) ka postuar një video në Instagram.

‘Kur të rrëshqet pedalja e frenave dhe Lamborxhini përfundon në pishinë’ ka shkruar ajo në Instagramin e saj bashkangjitur videon.

Me sa duket ish e dashura e Neymar, që në të shkuarën ka punuar edhe për revistën Playboy, po realizonte një set fotografik në bordin e një pishinë në Canne, në Costa Azzurra, kur ndodhi aksidenti.

32 vjeçarja nuk ka arritur të mbajë frenat në kohë, teksa po ngiste një Lamborxhini blu, me taka shumë të larta.

E

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit