Home Sporti Milani barazo...

Milani barazon ndaj United, Suso shënon një gol të bukur (VIDEO)

68
0

Milani dhe United po zhvillojnë një miqësore vërtet tërheqëse para sezonit të ri. Kuqezinjtë i janë përgjigjur golit të Rashford në të njëjtën “monedhë”.

 

Matic gabon në hyrje të zonës, duke i dhënë mundësinë futbollistëve të ekipit të Giampaolos që të përfitojnë. Suso godet në hyrje të zonës, duke e dërguar topin në një këndë ku De Gea e ka të pamundur për ta ndalur. /Koha Jone/

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit