Home Sporti Messi ndrysho...

Messi ndryshon mendim: Tek kjo skuadër do përfundoj karrierën time

4
0

“Ylli” i Barcelonës, Lionel Messi ka konfirmuar se dëshiron ta mbyllë karrierën e tij në “Camp Nou”.

“Barcelona është gjithçka që kam dashur dhe ëndërruar. Do të doja shumë që të mbyll karrierën në Barcelonë”, tha Messi për ESPN.

Mediat spanjolle kanë konfirmuar lajmin se Messi ka rinovuar me Barcelonën deri në verën e vitit 2021.

Kujtojmë që Messi në të kaluarën ka thënë se dëshironte ta mbyllte karrierën në Roasario të Argjentinës ndërsa tashmë ka ndryshuar mendimin e tij.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit