Home ShowBiz Megan Gale i ...

Megan Gale i rikthehet formave te saj

19
0

Edhe pse duket shumë seksi në foton e saj të parë që nga lindja e djalit, Megan tregoi për revistën se ka pasur ditë që nuk është ndjerë aspak tërheqëse.

“Nuk është se më humbi besimi në vetvete, por nuk ndihesha seksi nga mungesa e gjumit dhe mungesa e kohës për veten”, tha Megan Gale.

“Mendoj se ne femrat nuk duhet të vihemi nën presion për formën fizike pas lindjes”, shtoi modelja, e cila nënvizoi se nuk është e mundur që nënat e reja të rifitojnë menjëherë formën e mëparshme pasi lindin.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit