Home POLITIKE Mbyllet takim...

Mbyllet takimi 90 minutësh Rama-Meta në Kryesinë e Kuvendit

35
0

Pas takimit në “Vilën 30”, kryeministri Rama i është drejtuar Kryesisë së Kuvendit për t’u takuar sërish me kryeparlamentarin Ilir Meta.

Ky takim i nisur në orën 17:10 pritet të sjellë edhe ndryshime në diskutimet e parashikuara për mbledhjen e sotme të Konferencës së Kryetarëve dhe seancës së jashtëzakonshme plenare që ishte parashikuar për të filluar në orën 18:00.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit