Home ShowBiz Martohet Heid...

Martohet Heidi Klum, publikon foton e parë nga ceremonia

36
0

Modelja gjermane Heidi Klum i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me partnerin e saj, Tom Kaulitz.

“E bëmë! Zonja dhe zotëri Kaulitz”, shkruan Klum, teksa ka publikuar fotografinë e parë nga ceremonia.

Në të ajo shihet e veshur me një fustan klasik nusërie dhe me vello super të gjatë, ndërsa ai me kostum të bardhë.

Të lidhur qysh prej janarit të vitit 2018, pavarësisht 17 viteve diferencë, modelja e njohur gjermane Heidi Klum 46 vjeçe, është martuar kështu në një ceremoni intime në jaht me kitaristin 29-vjeçar Tom Kaulitz.

Nëna e katër fëmijëve, Lou 10 vjeç, Henry 14, Johan 12, dhe Helene, 15 vjeç, martohet kështu për herë të tretë, pas dy lidhjeve të dështuara.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit