Home POLITIKE Luan Rama në ...

Luan Rama në Kukës: Situatat e vështira kapërcehen me tolerancë dhe dialog

45
0

Nga Kukësi, kreu i grupit parlamentar të Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, ka dhënë mesazh për politikën, e cila ndodhet në një situatë aspak  të qetë. Thirrja e Ramës është që situatat e vështira, të kapërcehen me tolerancë dhe dialog. Duke folur për reformën në drejtësi, Rama u shpreh se: “Presioni mbi organet e drejtësisë është i dëmshëm”.

vijon

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit