Home Sporti Lenjani është...

Lenjani është “i çmendur”, shikoni super golin që ka shënuar në Zvicër (VIDEO)

339
0

Ermir Lenjani e ka nisur me një supergol ndeshjen ndaj Zurich. Futbollisti i kombëtares sonë mori një top në hyrje të zonës në krahun e majtë dhe më pas lëshoi një gjuajtje-kros, e cila për fatin e tij të mirë përfundoi në trekëndëshin e portës kundërshtare.

Një gol fantastik i tij që konfirmon formën mjaft të mirë që po kalon në Zvicër me fanellën e Sionit. /Koha Jone/

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit