Home Sporti Kukësi zyrtar...

Kukësi zyrtarizon afrimin e sulmuesin shqiptar nga Maqedonia e Veriut

61
0

Klubi i Kukësit njofton arritjen e marrëveshjes me Armend Çajanin. Mesfushori ka firmosur kontratë 2-vjeçare me verilindorët.

Ish futbollisti i FC Shkupit, i cili së fundmi luajti me Genç Kalemler në Ligën e Dytë të Maqedonisë së Veriut, prej ditësh i është bashkuar skuadrës nënkampione të Shqipërisë në përgatitjet që po zhvillon për sezonin e ri futbollistik.

21-vjeçari bëhet kështu futbollisti i katërt nga shqiptarët e Maqedonisë, që i bashkohet Kukësit, pas Edis Maliqit, Valon Et’hemit dhe Ardian Cuculit.

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit