Home POLITIKE Kryemadhi, pa...

Kryemadhi, pas dorëzimit të listës së kandidatëve në KQZ: Kjo skuadër do të drejtojë shqiptarët drejt ndryshimit

2
0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, dha një mesazhi publik pas dorëzimit të listës së kandidatëve për deputetë të partisë së saj në KQZ. Në një deklaratë për media, Kryemadhi tha se “procesi i përzgjedhjes së kandidatëve të LSI ishte i shëndetshëm, shumë transparent dhe që krijoji një moment bashkimi të jashtëzakonshëm vlerash shoqërore, profesionale dhe morale”.

“Kjo skuadër e madhe, që do të përfaqësojë Lëvizjen Socialiste për Integrim në të gjithë vendin, do të drejtojë shqiptarët drejt ndryshimit që të gjithë presim me padurim, për përmbysjen e një klike qeveritare antipopull, antishtet dhe antivlera.

Këta të rinj dhe të reja, burra dhe gra plot vullnet e të palodhur, janë garanci për një garë fituese dhe të shkëlqyer si dhe për një qeverisje të mirë dhe të drejtë për qytetarët dhe për vendin”,- tha Kryemadhi.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit