Home ShowBiz Kjo aktore e ...

Kjo aktore e “Vrasje të vogla” ndahet nga jeta në serial, zbuloni për kë bëhet fjalë

448
0

Seriali turk prej disa muajsh po i mban para ekranit çdo pasdite teleshikuesit shqiptar për shkak të intrigave, ngjarjeve, misterve që ndodhin në të. Personazhet kryesore në këtë serial janë mikeshat, Merve, Oja, Pelin dhe Arzu.

Ngjarjet në serial përqëndrohen rreth jetës së tyre dhe armiqësive me njëra-tjetrën. Pas disa episodeve në serial do të ndodh një tjetër fatkeqësi pas ndarjes nga jeta së Edipit. Këtë herë viktima do të jetë njëra nga mikeshat.

Revistawho.com ju zbulon se Arzu është personazhi, i cili do të largohet nga jeta në serial pas një aksidenti me makinë. Humbjen e Arzus do e përjetojë keq bashkëshorti i saj Mehmeti, i cili do përpiqet të gjejë edhe fajtorin. Na mbetet të presim edhe disa episode për të parë këtë pjesë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit