Home KRYESORE Kim Mehmeti: ...

Kim Mehmeti: Nuk donim një Shqipëri me Rilindje e politikanë milionerë!

545
0

Nuk ndalon së kritikuari analisti nga Maqedonia Kim Mehmeti kryeministrin rilindas, Rama.

Ai ka bërë një tjetër koment ku shigjeton kryeministrin Edi Rama. Prej kohësh ai është rreshtuar me kritikët e qeverisë socialiste dhe nuk kursehet në komentet e tij për situatën në Shqipëri. Në një koment të fundit në rrjetet sociale, Mehmeti shkruan se dëshironte një Shqipëri të fortë dhe jo këtë që është aktualisht.

“Ne donim një Shqipëri të fortë, me shqiptarë të kënaqur në të, e jo një ‘Rilindje’ të fortë me politikanë milionerë që na mësuan si mbrohet partia dhe pushtetarët, por jo edhe atdheu!” – shkruan Kim Mehmeti.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit