Home ShowBiz Kim Kardashia...

Kim Kardashian publikon për herë të parë foton e mbesës së saj

40
0

Vëllai i motrave Kardashian është bërë me vajzë. Dream erdhi në jetë pas lidhjes së Rob Kardashian me modelen Blac Chyna. Ndonëse motrat Kardashian nuk e kanë pranuar asnjëherë partneren e vëllait të tyre, pas lindjes së vajzës ato kanë postuar fotografi me mbesën e tyre. Kim Kardashian, e cila postoi një fotografi me vajzën e vogël të Rob Kardashian dhe Blac Chyna. Ylli 36-vjeçar mbi foto shkroi “Përshëndetje vajzë e bukur”. Ky veprim i saj habiti shumë njerëz, duke qenë se motrat kishin dalë hapur kundër marrëdhënies së prindërve të vogëlushes.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit