Home ShowBiz Këngëtarja su...

Këngëtarja suedeze provokon në skenë, zbulon gjoksin dhe heq këpucët

57
0

Këngëtarja suedeze Tove Lo është e njohur për performancat e saj hot dhe gjatë një koncerti në Manchester, 29 vjecarja ka ngritur bluzën duke treguar gjoksin e saj. Këngëtarja bionde ka hequr këpucët dhe ka treguar gjoksin, teksa këndonte në skenë, shoqëruar nga brohorimat e publikut.

Edhe muajin e kaluar, Tove nxorri gjoksin teksa performonte në House of Blues në Boston.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit