Home Bota Kate Middleto...

Kate Middleton, një vizitë tek të mbijetuarit e sulmeve në Londër

20
0

Kate Middleton ka vizituar sot të plagosur e atentatit të 3 qershorit në Londër, në King’s College Hospital në kryeqytetin britanik.
Ajo është pjesëtarja e fundit e familjes mbretërore angleze që ka vizituar të mbijetuarit e sulmin në London Bridge dhe Borough Market.

Gjatë sulmeve 7 persona u vranë dhe rreth 47 të tjerë u plagosën gjatë sulmeve.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit