Home Aktualitet Kapet me 15 k...

Kapet me 15 kg tritol në makinë, do të përdorej për tregtim

5
0

Fjala është për shtetasin Albert Voci 37 vjeç, i cili u arrestua pranë liqenit artificial në Maminas, pas një hetimi prej 2 javësh nga policia dhe prokuroria. 

Ky shtetas sipas policisë merrej prej kohësh me tregtimin e eksplozivëve. 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit