Home ShowBiz Jessie J, int...

Jessie J, intervistë ekskluzive për Wake Up me Eno Popin

38
0

Top Channel eshte i vetmi kanal shqiptar qe ka mundur te kete te ftuar ne studion e tij këngëtaren e famshme. Gazetari dhe moderatori i programit, Eno Popi ka pasur fatin të intervistoj nga afër Jessie-n dhe të realizojë me të edhe disa foto. Intervista do të transmetohet në Top Channel të hënën gjatë emisionit Wake Up duke filluar nga ora 8.30.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit