Home ShowBiz Jessica, e ëm...

Jessica, e ëmbël dhe shumë seksi

24
0

Dhe për këtë arsye Jessica Alba shkakton gjithmonë tërheqjen e vëmendjes.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka qenë prezente bashkë me të shoqin në një event, ku si zakonisht dukej shumë e ëmbël, por edhe seksi.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit