Home Uncategorized Ish-president...

Ish-presidenti Bush rrëfen për herë të parë marrëdhënien me Michelle Obamën

60
0

bush, 2

SHBA- Ish-presidenti amerikan George W Bush foli për herë ta parë në lidhje me marrëdhënien e tij me Michelle Obaman dhe për afeksionin që ka për ish-Zonjën e Parë të SHBA-së. Duke folur në një intervistë televizive, Bush tha se, ndihet tepër i afërt me ish-Zonjën e Parë dhe se ajo arrin të kuptojë sensin e tij, ndryshe nga të tjerët.

“Ajo e pëlqen sensin tim të humorit dhe  cdokush që pëlqen shakatë e mia është automatikisht miku im”,- tha ish-presidenti.

Dyshja janë fotografuar duke u përqafuar dhe duke u kapur për dore në një numër të madh eventesh gjatë viteve të fundit, shkruan “NBC News”.

Vitin e kaluar, një foto ku Michele dhe Bush shiheshin në një “përqafim të ngrohtë”, në Muzeun Kombëtar të Historisë bëri bujë në internet, duke i befasuar të gjithë me miqësinë e tyre të ngushtë.

/BW

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit