Home Sporti Ish e dashura...

Ish e dashura e Balotellit tërbon rrjetin me foto ‘hot’

190
0

Raffaella Fico ka zgjedhur një frazë për të nxjerr në pah anën e saj seksuale. “Nuk ekziston perspektiva pa dy këndvështrime” ishte shprehja me të cilën ish e dashura e Balotellit ka ngritur temperaturat gjatë ditëve të fundit.

Këto foto të lënë pak vend për imagjinatë.

Raffaella mbetet e freskët dhe joshëse, komplimentet për të, si gjithmonë, nuk mungojnë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit