Home POLITIKE Ironia e Blus...

Ironia e Blushit për ministrat

37
0

Me një mesazh të shkurtër ironik dhe indirekt kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar në lidhje me ndryshimet në kabinetin qeveritar “Rama”.

“Pllakaton me kokat e ministrave, në Laprakë”, shkruan me ironi ish-deputeti socialist në faqen e tij në “Facebook”, ku shihet se në një foto bashkë me qytetarë të tjerë që luajnë letra.

Gjatë mbledhjes së sotme me koordinatorët e PS për fushatën zgjedhore, iu është komunikuar shkarkimi dhe 3 ministrave të tjerë, përveç Tahirit, përkatësisht Blendi Klosit, Ilir Beqajt si dhe Bledi Çuçit

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit