Home ShowBiz Irina e “ekza...

Irina e “ekzagjeruar” për një publicitet

22
0

Bukuroshja ruse Irina Shaik godet sërish. E fejuara e yllit të Realit të Madridit ka pozuar me të brendshme për llogari të revistës spanjolle “DT”. Si gjithmonë modelja është seksuale dhe në formë të shkëlqyer, teksa ka treguar për të disatën herë format e saj trupore që janë për t’u admiruar.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit