Home ShowBiz Intervista e ...

Intervista e Meghan Markle dhe Princ Harryt ka kushtuar më shumë se 7 milionë dollarë

27
0

Intervista e Meghan Markle dhe Princ Harryt që trazoi botën ende pa u transmetuar ka kushtuar më shumë se 7 milionë dollarë. Lajmi bëhet i ditur nga ‘The Wall Street Journal’. CBS ka paguar shumën marramendëse për të marrë të drejtën e transmetimit të intervistës mbrëmjen e sotme nga ‘Winfrey’s Harpo Productions’. Intervista do transmetohet sot në CBS për SHBA-në dhe nesër në Britani nëpërmjet ITV.

Meghan dhe Harry nuk kanë marrë asnjë qindarkë për të qenë pjesë e intervistës.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit