Home Aktualitet Ilir Meta sot...

Ilir Meta sot në ora 11.30 te News24

95
0

Presidenti Meta, pas një vizite të suksesshme në Japoni dhe pas pritjes së presidentit maqedonas ka postuar këtë të dielë një shënim:

Mirëmëngjes të dashur miq!
Duke ju uruar një të diel të mbarë e me diell, ju ftoj të më ndiqni sot në ora 11:30 në një intervistë për televizionin “News 24” me gazetarin e mirënjohur Robert Rakipllari!

Image may contain: 2 people, people sitting and indoor

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit