Home Sporti Igli Tare akt...

Igli Tare aktiv në merkato, zbulon objektivin kryesor të Lazios

3
0

Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare kërkon që të afrojë në skuadër lojtarë të tjerë cilësorë. Objektivi kryesor i merkatos së Lazios kryesohet nga mesfushori Daniele Baselli i cili vështirë se do të pranojë të largohet nga Torino, shkruan “Calciomercao.com”.

Igli Tare ne rast se do të dështojë për të transferuar Basellin ka një tjetër alternativë që është me lehtë për tu realizuar.

Bëhet fjalë për mesfushorin e Fiorentinës, Milan Badelj të cilit në qershor të vitit 2018 i përfundon kontrata me klubin aktual dhe shpesh herë ai ka shprehur dëshirën për të provuar një aventurë të re.

Image

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit