Home Aktualitet I kthyer nga ...

I kthyer nga emigracioni, vritet 37-vjeçari nga Gramshi

7
0

Fjala është për Përparim Duzhan, i cili jetonte prej disa vitesh si emigrant në shtetin belg. 

Ekzekutimi ka ndodhur para banesës së viktimës, ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe autorët. Ndërkaq, policia në vendngjarje ka nisur hetimet rreth ngjarjes. 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit