Home Sporti Humbi bastin,...

Humbi bastin, gazetari i heq mjekrën Jorginhos gjatë intervistës (VIDEO)

17
0

Mesfushori i Chelsea, Jorginho, hoqi mjekrën menjëherë pas fitores së Champions League. Futbollisti italo-brazilian kishte vënë bast me një gazetar, pasi Chelsea mundi Porton në çerekfinale, se do ta lejonte atë që t’ia hiqte mjekrën nëse do fitonte trofeun me veshë të mëdhenj.

Menjëherë sapo Blutë ngritën kupën lart, Jorginho hoqi mjekrën gjatë intervistës në fushë. Gazetari nxori një makinë rroje dhe nisi të pastronte fytyrën e Jorginho, i cili nuk e mbante dot të qeshurën. Basti kishte edhe një pjesë të dytë: Jorginho duhet t’i hiqte mustaqet gazetarit.

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit