Home Uncategorized Horoskopi, e ...

Horoskopi, e shtunë 15 nëntor 2014

40
0
Demi Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Nje episod qe ka influencuar gjithe zgjedhjet tuaja ne te kaluaren, tani po kthehet ne nje kujtim. Eshte koha per ta lene pas kraheve dhe te nisni rruge te reja. Binjaket Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Do te ndjeheni mirenjohes per disa privilegje qe ju jane bere. Perfitoni nga rrethanat dhe mos u ndjeni aspak ne faj, sepse e meritoni gjithcka. Gaforrja Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Kjo eshte dita ideale per t`i dhene fund atyre ndjenjave dhe deshirave qe s`keni qene ne gjendje t`i knotrolloni. Edhe vete do te habiteni nga rrjedha e metejshme e gjerave. Luani Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Sot nuk do te dyshoni fare qe rruga qe keni zgjedhur eshte ajo e drejta, por jo te gjithe mendojne keshtu. Do t`ju duhet te vertetoni se keni te drejte. Luani Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Do te pushtoheni nga nje ndjesi shume pozitive, sepse do te arrini te kryeni nje detyre teper te rendesishme ne menyren dhe kohen e duhur. Peshorja Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Ajo qe i perket rutines sot mund te marre disa ngjyra dhe domethenie te jashtezakonshme. Ata qe ju rrine prane, do jene po aq te entuziamuar sa edhe ju. Akrepi Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Ajo qe konsiderohet e papershtatshme per ju, per te tjeret do te shfaqet krejt ndryshe. Me mire mos i shprehni kritikat tuaja, sepse nuk do t`ju pelqeje kur t`ju kritikojne juve. Shigjetari Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Do te arrini te kryeni nje pune te veshtire vetem fale ndihmes se te tjereve. Ndani me te tjeret gjithe aftesite, idete dhe pervojen tuaj. Bricjapi Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Do te arrini te ruani nje sjellje te ekuilibruar kundrejt nje personi qe flet keq per ju. Do te keni aftesine te pergenjeshtroni gjithcka me fakte. Ujori Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Do te belbezoni shume justifikime sot, ndersa te tjeret presin prej jush premtimin se s`do te vazhdoni te beni te njejtat gabime te pafalshme. Peshqit Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Mos e mundoni veten me kot me ndjenjat e fajit, sepse disa gjera ndodhin me ose pa deshiren tuaj. Ju nuk do te mund te ndalonit asgje.

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit