Home Bota Hidhet nga sh...

Hidhet nga shtylla 100m me rrymë të lartë, i shpëton vdekjes

39
0

Një djalë është hedhur nga shtylla me energji të lartë prej 30 000 volt dhe i ka shpëtuar vdekjes. Janë publikuar pamjet ku ai bie nga shtylla me lartësi 100m.

Elektriciteti që pati djali me shtyllën shkaktoi një dritë të madhe portokalli, deri në momentin që ai ra në tokë. Ai është djegur në pjesën më të madhe të trupit por nuk ka dëme të tjera fizike.

Nuk është bërë akoma e ditur se në cilin vend ka ndodhur kjo ngjarje.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit