Home Sporti Hakimi është ...

Hakimi është i papërmbajtshëm, Dortmundi përmbys Interin (VIDEO)

78
0

Borussia Dortund po dhuron spektakël në duelin ndaj Interit, duke arritur që të kompletojë përmbysjen e çmendur me rezultatin 3-2. Në minutën e 77-të, Hakimi (lojtari më i mirë i ndeshjes) kombinon me Sanchoon dhe më pas shënon golin e dytë personal në këtë ndeshje.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit