Home Aktualitet Hakerat shqip...

Hakerat shqiptarë sulmojnë faqet e Qeverisë Serbe

5
0

Sulmi ka ardhur si kundërpërgjigje ndaj hakerave serb.

Ja dhe linket e ueb-faqeve:

http://www.starizanati.gov.rs/

http://www.srbijabrend.gov.rs/

http://nis.okrug.gov.rs/

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit