Home Sporti Goditjet në m...

Goditjet në merkato: Ja yjet që pritet të transferojë Barcelona

11
0

Ernesto Valverde, trajneri i ri i Barcelonës, ka nisur të bëjë planet për sezonin e ri 2017/2018.

Sipas mediave spanjolle, ekipi katalanas, gjatë kësaj vere pritet të sjellë në “Camp Nou” dy yje nga Premierliga:

Riyadh Marhezin (Leicester City) dhe Philippe Coutinho (Liverpool). Por, këta nuk pritet të jenë përforcimet e vetme të Barcelonës.

Gjiganti nga La Liga është edhe në kërkim të një mbrojtësi të djathtë dhe si favorit shihet Hector Bellerín i Arsenalit.

Nga skuadra e Barcelonës pritet të ketë edhe largime.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit