Home Magazine Gjuzi zbulon ...

Gjuzi zbulon padashje “sekretin” e tij para Enkel Demit

176
0

Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë mjaft bujë me deklaratat dhe bëmat e tij në Kuvend dhe studio televizive dhe duket se kësaj radhe ka bërë një tjetër “të pabërë” që do të mbahet mend gjatë.

Ndërkohë që të gjithë i mbajnë shënimët kryesisht në letër ose në celular, Gjuzi ka një metodë origjinale të tijën për të mos i harruar gjërat, shkruan albeu.com.

I ftuar tek “Abc-ja e Mëngjesit” të gazetarit Enkel Demi në “Abc Neës”, Gjuzi është kapur nga kamerat teksa në duar ka disa shenime me stilolaps.

Ai ishte duke shpjeguar shkëmbimin e SMS-ve me Ramën teksa një moment e hap dorën duke zbuluar “sekretin” e tij.

Epo është mjaft origjinal apo jo?

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit