Home ShowBiz Gjejeni çfarë...

Gjejeni çfarë po bënte! Aulona Musta rrëzohet në mes të emisionit

175
0

Mbrëmjen e sotme nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën do i shohim në ekranin e Ora News. Mirëpo që në nisje të emisionit pati një incident.

Dy moderatoret e nisën emisionin duke kërcyer me këngën “Lulija”, por duke kërcyer Aulona rrëshkiti.

Papritur moderatorja u gjend në tokë dhe i kërkoi ndihmë Fatmës.

Fatma nisi të qeshte dhe më pas kaloi në publicitet.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit