Home Kosova FOTOLAJM/ Ram...

FOTOLAJM/ Rama e Vuçiç ‘shpërthejnë’ sallën në të qeshura

36
0

SARAJEVE- Përveç ‘incidentit’ si ai i djeshmi mes kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç dhe homologut të tij kosovar, Isa Mustafa, Samiti i Sarajevës ka ‘prodhuar’ dhe momente gazmore.

Një foto e publikuar nga vetë kryeministri shqiptar, Edi Rama në ‘FaceBook’ e dëshmon më së miri këtë fakt. Në foto shihet se si të gjithë të pranishmit qeshin në sallën e mbledhjes, përfshi Ramën dhe Vuçiç.
17362004_10154567410381523_7155930338761572551_n (1)
Nuk dihet nëse këto të qeshura janë shkaktuar nga ndonjë batutë e kryeministrit me homologun e tij serb.
/BW

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit