Home POLITIKE FOTOLAJM/ Dit...

FOTOLAJM/ Dita e 26-të në Çadrën e Protestës. Ato që s’u panë në kamera

39
0

Protesta e opozitës përpara kryeministrisë vazhdon të zhvillohet me intensitet paralelisht me zhvillimet e reja politike.

Sot, në ditën e 26 të saj, kreu i opozitës Lulzim Basha zhvillojë takim me urbanistë e arkitektëe për problemet e shumta që ka vendi në këtë drejtim dhe sidomos për programin “Rilindja Urbane”, që opozita e ka emëruar si programi i fasadave.

Ja çfarë ka fiksuar sot foto-reporteri Hamza Hatika në objektivin e aparatit të tij.

 

Foto; Hamza Hatika
Foto; Hamza Hatika

Foto; Hamza Hatika

Fotot: Hamza Hatika

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit