Home Magazine FOTO/ Tempera...

FOTO/ Temperatura përvëluese, ja si nis dhe vazhdon java

201
0

Dita e sotme ishte dhe me e nxehta e regjistruar për këtë vit me temperaturën më të lartë të regjistruar në qytetin e Elbasanit me 41.5°C!!!

Gjithashtu temperatura të larta termometri shënoi edhe në vende të tjera si Gjirokastër 40.4°C si dhe Berat e Tiranë me 38.0°C. Por ccfarë na pret për javën në vijim?

Kryefjala e javës do të jetë moti i kthjellët.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit