Home POLITIKE Foto të dikta...

Foto të diktatorit Hoxha në ceremoninë e 70-vjetorit të Çlirimit

21
0

Në ceremoninë e zhvilluar paraditen e sotme në sheshin para Partizanit të Panjohur, disa prej idhëtarëve të ish-diktatorit kanë shpalosur pankarta dhe foto ku i thuren lave Hoxhës dhe sistemit komunist.

‘Lavdi veprës së PKSH’ , ‘Lavdi veprës së Enver Hoxhës’ ishin disa nga parrullat që kanë hedhur mbështetësit e komunizmit në ceremoninë e zhvilluar sot.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit