Home Sporti FOTO / S’e gr...

FOTO / S’e grumbulloi De Biasi me kombëtaren, Taulant Xhaka ikën në Spanjë

7
0

Taulant Xhaka, futbollisti i kombëtares shqiptare,i cili është përjashtuar nga skuadra për shkak të problemeve me trajnerin Gianni De Biasi, ka shkuar për pushime në Spanjë.

Mesa duket Xhaka nuk e sheh më si problem lënien jashtë kombëtares dhe më herët ka postuar një foto nga Ibiza duke shijuar pushimet e tij.

Me këtë foto duket se i përshëndet të gjithë. “Shijoje diellin në Ibiza”, shkruan mesfushori.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit