Home Bota Foto/ Aksiden...

Foto/ Aksident i frikshëm, kamionët bëjnë shoshë makinën

6
0

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Kinë. Nga pamjet e shkëputura nga kamerat e sigurisë, shihen dy kamiona dhe një makinë e bardhë që ecte mes tyre. Kamioni me ngjyrë jeshile merr me vete makinën e bardhë dhe e përplas me kamionin tjetër, duke e bërë shoshë.

Mrekullisht shoferi i makinës shpëton vetëm me disa lëndime dhe gjendja e tij tani është e stabilizuar.

Për më shumë ndiqni fotot e mëposhtme:

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit