Home ShowBiz Flaka poza të...

Flaka poza të nxehta nga pishina

38
0

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani është një ndër emrat e showbizit shqiptar që gjithmonë tërheq vëmendje me performancat e saj. Ajo njihet për çiltërsinë e saj, dhe gjithmonë di t’i thotë gjërat troç.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto mjaft provokuese, teksa shfaqet me një veshje sensuale e ulur mbi krevat, dhe me këmbët e hapura.

Ndërsa në një foto tjetër shfaqet pranë pishinës me këmbët e ngritura e veshur me bikini të zeza, ku nuk lë shumë vend për imagjinatën.

Flaka ka ndezur rrjetin me këto  foto të nxehta. Ndërkohë që shikohen mjaftë komente pozitive për këngëtaren, nga fansat e saj.

Krelani mesa duket i kushton shumë vëmendje palestrës, dhe gjithmonë shihet më se në formë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit