Home ShowBiz Femrat e fams...

Femrat e famshme të cilat u martuan me sportistë yje

26
0

Të parët kemi përzgjedhur çiftin, Xherard Piké dhe Shakira, me këngëtaren kolumbiane që pret të bëhet nënë për herë të dytë. Ylli i Barcelonës është lidhur prej disa vitesh me “pop-starin”.

Pas tyre, vijnë Viktoria dhe Dejvid Bekham, të cilët u njohën në vitin 1997, kur ish-ylli i Mançester Junajtid ishte duke luajtur në një ndeshje për bamirësi.Një çift gjithashtu i falshëm, është ai Zhizel Bundshen dhe Tom Bredi, të cilët u martuan në vitin 2009. Ajo është modelja më e paguar në botë, ndërsa ai është yll i futbollit amerikan.

Edhe kampioni i boksit, Vladimir Klitçko është i martuar me një aktore hollivudiane, Hejden Panetiere, e cila është shtatëzënë me fëmijën e saj të parë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit