Home Uncategorized Era Meta në g...

Era Meta në gjurmët e Bebe Rexhës zbulon talentin e saj në muzikë

177
0

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cFINdZasaxk” width=”560″ height=”315″]

Era Meta, vajza e kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, ka filluar të tregojë aftësitë e saj në muzikë.

Si shumë fëmijë të cilët provojnë veten në fusha të ndryshme artistike, edhe më e vogla e familjes Meta, po provon veten në muzikë dhe duket e talentuar. Së bashku me një mikeshë të sajën, Era është interpretuar këngën e Rihanna-s, “Stay” në një kurs muzike në një qendër artistike për fëmijë.

Kjo është një video e realizuar kohë më parë. Era është një adhuruese e muzikës dhe kryesisht e këngëtares Bebe Rexha, me të cilën thuhet se familja Meta ka lidhje farefisnie (janë kushërinj). Era e shoqëruar nga nëna e saj Monika Kryemadhi ka ndjekur nga afër koncertet e Bebe Rexhës.

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit