Home ShowBiz Epo, ajo vajz...

Epo, ajo vajza e Beyonce(VIDEO)

15
0

Ajo mund të jetë vetëm 5 vjeç, por Blue Ivy Carter po ecën në gjurmët e një superylli.

Vajza e Beyonce dhe Jay Z ka vjedhur spektaklin në recitalin e baletit të shkollës së saj, pasi videot e eventit ishin vetëm për të. Nëse veshja e saj ishte njësoj si vajzat e tjera balerina, Blue Ivy nuk i kishte kapur flokët, por i kishte lënë lëshuar.

Njësoj si e ëma, ajo ka performuar mjaft bukur, ku duket se skena është si shtëpia e saj.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=PggvTMsba08″ width=”560″ height=”315″]

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit