Home POLITIKE Elona Guri: K...

Elona Guri: Kurrë më arrogancë e propagandë rilindase! 25 prilli, fitorja e madhe e njerëzve të thjeshtë

34
0

Drejtuesja politike e LSI për qarkun e Durrësit, Elona Guri, vijon takimet me qytetarët e banorët punëtorë e thë thjeshtë të qytetit bregdetar.

Në një postim në Facebook, Guri thotë se “LSI është forcë e pandalshme e njerëzve të thjeshtë me misionin e vetëm për t’ia kthyer Durrësin banorëve dhe Shqipërinë shqiptarëve“.

Postimi i plotë

LSI 🌹 është forcë e pandalshme e njerëzve të thjeshtë me misionin e vetëm për t’ia kthyer Durrësin banorëve dhe Shqipërinë shqiptarëve 🇦🇱
25 prilli është FITORJA E MADHE në emër të gjithë njerëzve dhe familjeve të thjeshta.
Kurrë më arrogancë dhe propagandë rilindase. Vetëm PUNË për të përmirësuar jetesën e banorëve.

LSI 🌹 është forcë e pandalshme e njerëzve të thjeshtë me misionin e vetëm për t’ia kthyer Durrësin banorëve dhe…

Posted by Lëvizja Socialiste për Integrim -Durrës on Saturday, March 13, 2021

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit