Home ShowBiz Ellen Degener...

Ellen Degeneres në Londër, kërkon Meghan

92
0

Ellen DeGeneres di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të me mënyra nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo është shfaqur në Londër më bashkëshorten e saj Portia dhe udhëtimi është realizuar me një helikopter duke i habitur të gjithë. Siç duket dëshira e tyre ka qenë ta bëjnë kthejnë udhëtimin në një xhiro të bukur dhe argëtuese. Nga ana tjetër mediat po përpiqen të zbulojnë pse dy personazhet e njohur të ekranit kanë udhëtuar drejt Londrës Ka zëra se arsyeja është vizita e moderatores së njohur tek Meghan Markle me rastin e ardhjes në jetë të Archie por ende nuk ka një konfirmim zyrtar.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit