Home Bota E rëndë në Zv...

E rëndë në Zvicër/ 21 vjeçari shqiptar sulmohet me thikë nga afrikani

52
0

Një 21 vjeçar nga Gjilani u sulmua me thikë ditën e djeshme nga një afrikan.

Mësohet se 21 vjeçari me iniciale E.A pësoi një prerje afër zemrës dhe dy në bark në një klub nate në qytetin e Saint Gallenit në Zvicër. Ai u dërgua menjëherë në spital pasi plagët e rënda i shkaktuar hemoragji.

Pas një ndërhyrje të gjatë kirurgjikale, është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit