Home POLITIKE E pritën me f...

E pritën me flamurin e PD në Has , ja si i përgjigjej Rama

4
0

Kryeministrit Edi Rama duket se nuk i ka lënë shije të mirë supriza që i bënë dje mbështetësit e partisë demoraktike në Has gjatë takimit të tij me mbështetësit e PS në atë zonë.

Mbëstetësit e PD kishin dalë në një ballkon përballë Ramës dhe me flamur në duar bënin shenjën e numrit 6, renditjen e PD në fletën e votimit.

Por Rama nuk i la pa i kthyer përgjigje.

Përmes një fotodrafie që Rama ka postuar sot në facebook shihet kreu i qeverisë duke ngritur dy gishtat lart duke simbolizuar numrin 2 që ka PS në fletën e votimin.

Këto foto rama e ka cilësur si fotoja e ditës (PHOTO OF THE DAY)

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit