Home ShowBiz E kishit parë...

E kishit parë këtë çast të rrallë romantik mes Kate Middletton dhe Williamit

115
0

Finalja e Wimbledonit e mbajtur në Center Court të lagjes së famshme në Londër pati shumë fytyra të njohura në tribunë.

Ndër shumë personalitete ishin prezent edhe çifti mbretëror, Kate Middleton dhe Princi William.

Dukesha e Cambridge në disa çaste shihet duke përkëdhelur dhe duke shfaqur dashurinë ndaj bashkëshortit të saj.

Në rrjetet sociale ata u komentuan pozitivisht nga adhuruesit e tyre në Britani, duke qenë se janë prej çifteve më të dashura në botën e të famshmëve.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit