Home ShowBiz Dalin pamjet ...

Dalin pamjet nga dasma e Ariana Grandes me Dalton Gomez

41
0

Artistja botërore, Ariana Grande është martuar në fshehtësi të plotë me Dalton Gomez. Këngëtarja ka organizuar ceremoninë e martesës në shtëpinë e saj në Kaliforni. Ky lajm erdhi si surprizë për të gjithë fansat e saj. Ariana ka zbuluar pamjen e mahnitshme të ambienteve ku u zhvillua ceremonia dhe na la pa fjalë. Ajo shfaqet me të bardha, ndërsa pranë saj shfaqet Dalton. Ariana bën të ditur se ata të dy janë martuar më 15 maj, në një dasëm private.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit